Küçük Ağa izle
Kanal D ekranlarında başlayacak yeni dizi Küçük Ağa 28 Ocak 2014 Salı Satt: 20:00'da Kanal D Televizyonunda Başlıyor.

Yeni dizimizin Özeti: İstanbul'un varlıklı ailelerinden olan kızı Sinem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali 10 yıllık evliliklerini aniden bitirme kararı almış bulunuyor.

Sinem, özel bir kez hastanede nörolog tecrübeli doktor biçimde çalışmaktadır. Şık, akıllı ve de çevresinde kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali akıcı, hoşgörülü ve de bir kez tanıtım firmasının mihenk taşıdır. Fazla ciddi projelere imza atmıştır.

Anne ve de babasının evliliği sonlandırma kararından aşırı etkilenen ve de binbir çeşitli yaramazlığı yapma potansiyelinin yüksek olduğu, 6 yaşındaki Mehmet Can, anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve de mahallede bütün afacanlık, anne ve de babasını bir daha bir kez araya kazandırmak amacıyla deva olmamıştır. Mevcut evlilikten hiç de hoşnut bulunmayan, farklı kültürlere ait aile büyüklerini aksiyonun içine karıştırır.

Minik ağamız, temelde çevresindeki olumsuzlukları ergen aklı ile birlikte çare bulmaya aktif, bugünlerde oluşan evlilik ve de dünya yaşantımızdaki değerlerin, nasıl kadar ciddi olduğuna değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan pay sağlayan bir kez öykünün kahramanıdır.

Yorum Gönder Blogger

 
Top